![Γιόρτασε τη λήξη του έτους το 19ο δημοτικό σχολείο με σχολικό υπερθέαμα - Καβάλα, Πρωϊνή, Ραδιόφωνο, Εφημερίδα της Καβάλας, νέα, καβάλα ειδήσεις, μικρές αγγελίες Γιόρτασε τη λήξη του έτους το 19ο δημοτικό σχολείο με σχολικό υπερθέαμα - Καβάλα, Πρωϊνή, Ραδιόφωνο, Εφημερίδα της Καβάλας, νέα, καβάλα ειδήσεις, μικρές αγγελίες](https://www.proininews.gr/wp-content/uploads/2015/06/image1.png)
Γιόρτασε τη λήξη του έτους το 19ο δημοτικό σχολείο με σχολικό υπερθέαμα - Καβάλα, Πρωϊνή, Ραδιόφωνο, Εφημερίδα της Καβάλας, νέα, καβάλα ειδήσεις, μικρές αγγελίες
Στα πλαίσια των πασχαλινών εκδηλώσεων του σχολείου μας, πραγματοποιήθηκε σήμερα «Πασχαλινή Ημέρα γονιού-παιδιού». Τα παιδιά του σχολείου είχαν την ευκαιρία να παρασκευάσουν μαζί με τις γιαγιάδες φλαούνες και στη συνέχεια να τις
![Hermès: Συλλεκτικό μαντήλι για τα 200 χρόνια από την Ελληνική Επανάσταση με την υπογραφή Έλληνα εικαστικού | ΑΘΗΝΑ 9,84 Hermès: Συλλεκτικό μαντήλι για τα 200 χρόνια από την Ελληνική Επανάσταση με την υπογραφή Έλληνα εικαστικού | ΑΘΗΝΑ 9,84](https://athina984.gr/wp-content/uploads/2021/03/CARRE_GRECE_CMJN-1.jpg)
Hermès: Συλλεκτικό μαντήλι για τα 200 χρόνια από την Ελληνική Επανάσταση με την υπογραφή Έλληνα εικαστικού | ΑΘΗΝΑ 9,84
![Ζέττα Μακρή: Η συνεργασία με τη Νίκη Κεραμέως, οι δύο πολιτικοί που θα έβγαζε για τσιπουράκι και το πάθος της για τα μεταξωτά μαντίλια Ζέττα Μακρή: Η συνεργασία με τη Νίκη Κεραμέως, οι δύο πολιτικοί που θα έβγαζε για τσιπουράκι και το πάθος της για τα μεταξωτά μαντίλια](https://www.newsbreak.gr/wp-content/uploads/2021/05/%CF%862_ZETTA-VOLOS.jpg)